سرندیپیتی

حلالیت
نویسنده : سرنديپيتی - ساعت ٦:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱/۱۸
 

سلام سال نو همگی مبارک.امیدوارم سالی سرشار از سلامتی  سربلندی سرسبزی و سعادت داشته باشید.
اینجوری که من دارم پیش میرم کم کم وبلاگم به ماهنامه و فصل نامه تبدیل میشه.ماه پیش که مشغول کار کردن رو مخ اساتید محترم بودم برای نادیده گرفتن 3 جلسه غیبت ناقابل...این ماه هم که دید و بازدید و خداحافظی و ...
تو این چند ماه با دوستای خوبی آشنا شدم و چیزای زیادی هم ازشون یاد گرفتم.و یکی دو نفر هم واقعا بهم لطف داشتن و خیلی کمکم کردن از همگی ممنونم.و با اینکه هیچ کدوم رو هم از نزدیک ندیدم ولی همیشه به یاد همه هستم.
خلاصه که اگه خوبی بدی ازم دیدین حلال کنید.آخه اگه زنده باشم فردا شب میرم حج عمره.
این روزها حال خاصی دارم.از یه طرف خیلی خوشحالم که تواین سن و سال این توفیق نصیبم شده ولی از طرف دیگه هم استرس زیادی دارم.چون فکر می کنم بعد از برگشت مسئولیتم سنگین تر میشه آخه به نظر من فقط رفتن مهم نیست. مهم اینه که بعد از برگشت چه جوری ادامه بدی.همون رویه قبل رو داشته باشی یا اینکه نه واقعا به خودت بیای و تو کارات تجدید نظر کنی.
فقط از خدا می خوام حالا که دعوتم کرده خودشم معرفت درک این سفر و ظرفیت تحمل یکسری مشکلات رو بهم بده.انشاءالله این سفر قسمت همه دوستداران بشه.

پ.ن:راستی همین جا از همه دوستانی که لطف می کنند و به دنیای کوچیک من سر می زنند اجازه می خوام که لینکشون کنم.اجازه هست؟؟؟؟؟

پاینده باشین


 
comment نظرات ()